Biura rachunkowe – kompleksowe wsparcie dla firm

 

Usługi biur rachunkowych wybierane są obecnie przez wiele różnych przedsiębiorstw, zarówno tych większych, jak i mniejszych, które nie mogą pozwolić sobie na zatrudnienie dodatkowego pracownika w postaci księgowego czy księgowej.

Biura rachunkowe wobec tego nie mogą narzekać na brak klientów, a klienci na brak ofert do wyboru, by prowadzić swoją działalność jeszcze łatwiej!

Biura rachunkowe obsługują najczęściej klientów prowadzących własne księgi przychodów i rozchodów, czyli rozliczenia według skali podatkowej. Także mogą rozliczać klientów prowadzących własne księgi handlowe, rozliczających się poprzez kartę podatkową czy ryczałt ewidencjonowany.

biuro rachunkowe 1

Dodatkowo oprócz tych usług księgowych można otrzymać takie jak pomoc w zakładaniu działalności, prowadzenie kadr i płac, doradztwo.

To powoduje, że biura rachunkowe są optymalnym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych przedsiębiorstw, w tym dla osób samodzielnie prowadzących własną działalność, jak i dla dużych firm, które chcą zaoszczędzić i przekazać sprawy księgowe w ręce doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów.

Autor: J. Nowak, Bielsko 19/02/2014,

www: 12bielsko.pl

Wybór biura rachunkowego dla naszej firmy