Kancelaria Finansowa Pyffel Partners

doradztwo finansowe dla klientów biznesowych i indywidualnych

Masz środki, które chcesz dobrze zainwestować, aby w najbliższym czasie przyniosły one bardzo dobre zyski? Zastanawiasz się nad tym, jak zacząć mądrze odkładać na emeryturę? A może chcesz zawrzeć korzystną umowę ubezpieczenia na życie? W takich przypadkach warto poradzić się specjalistów, którzy wiedzą, w jakiś sposób dopasować odpowiednie rozwiązania do indywidualnych oczekiwań i możliwości swoich klientów. Z takich usług korzysta dzisiaj coraz więcej osób prywatnych, którym zależy na tym, aby ich sytuacja finansowa była uporządkowana i perspektywiczna.

pyffel partners kancelaria logo

Usługi doradztwa finansowego dla osób prywatnych oferuje Pyffel Partners Kancelaria Finansowa z wieloletnim doświadczeniem w tej właśnie dziedzinie. Jej zakres usług skupiony jest głównie na doradztwie biznesowym, niemniej jednak także pomaga ona klientom indywidualnym w podejmowaniu kluczowych decyzji w sferze finansowej, w tym także inwestycyjnej. Pracownicy Kancelarii Pyffel Partners są skoncentrowani na tym, aby każdemu ze swoich klientów pomóc w sposób jednostkowy – to oznacza, że przed doborem właściwych rozwiązań przeprowadzają oni analizę sytuacji klienta, a na tej podstawie określają odpowiednią dla niego strategię finansową i profil inwestycyjny, biorąc pod uwagę oczekiwane horyzonty finansowe, cele inwestycyjne oraz wrażliwość na ryzyko. W ten sposób możliwe jest jeszcze bardziej precyzyjne dobranie odpowiednich dróg postępowania.

Pyffel Partners opinie o kancelarii

pyffel partners opinie klientówSwoim klientom Kancelaria udziela informacji dotyczących pozyskiwania wszystkich rodzaju kredytów, inwestowania aktywów w oparciu o platformy dla funduszy inwestycyjnych różnych rodzajów, także w zakresie audytu posiadanych polis na życie oraz programów emerytalnych oraz w ramach optymalizacji podatkowej. Doradcy pomagają w dobraniu rozwiązań typu fundusze inwestycyjne otwarte i zamknięte, specjalistyczne fundusze otwarte, programy inwestycyjne długoterminowe, średnioterminowe i krótkoterminowe, ponadto w zakresie ubezpieczeń majątkowych, na życie, zdrowotnych oraz produktów inwestycyjnych alternatywnych dla lokat bankowych – Kancelaria zajmuje się przede wszystkim inwestycjami alternatywnymi w luksusowe samochody kolekcjonerskie. Jakość usług skierowanych do klientów indywidualnych jest bardzo dobra w Kancelarii Pyffel Partners – opinie są tego najlepszym powiedzeniem. Opinie o Pyffel Partners można znaleźć na stronie internetowej Kancelarii.

Norbert Pyffel CEO & Founder

norbert pyffel portretZałożycielem Kancelarii jest Norbert Pyffel – posiada on kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansów, ubezpieczeń i aktywnego inwestowania. Działa nie tylko jako założyciel oraz Prezes Zarządu Kancelarii Finansowej Pyffel & Partners Sp. z o.o., ale również jako współzałożyciel i członek Rady Nadzorczej Domu Aukcyjnego Abbey House SA, członek Rady Nadzorczej Art&Business Magazine SA, jest ponadto wieloletnim członkiem stowarzyszenia Million Dollar Round Table zrzeszającego doradców ubezpieczeniowych. Usługi Norberta Pyffla są dostępne w warszawskim oddziale Kancelarii Pyffel Partners.

Gdy wobec tego chcesz utrzymać swoje finanse domowe w ryzach i przyszłościowo inwestować, wybierz specjalistów, którzy ci w tym pomogą!